KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16045082
nr 1604 5082
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, 4 st, Signerade med dedikation, daterade -78, (52), bladets mått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Kondition: en med fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:40:35
10/3 14:38:12
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas